• Home
  • Werkgeversaansprakelijkheid
  • Kunnen overheden aansprakelijk worden gehouden op grond van artikel 7:611 BW, omdat zij zich niet als goed werkgever zouden hebben gedragen?

Kunnen overheden aansprakelijk worden gehouden op grond van artikel 7:611 BW, omdat zij zich niet als goed werkgever zouden hebben gedragen?

De inhoud van de Melior Verzekeringen Kennisbank is alleen zichtbaar voor leden.
Log in indien je een bestaande gebruiker bent. Nieuwe gebruikers kunnen hieronder registreren.

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   
Nieuwe gebruiker
*Verplicht veld

Aanmelden voor onze nieuwsbrief: